Wieńce i wiązanki pogrzebowe Puck


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze możecie przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Puck. Kompozycje pogrzebowe dowozimy idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Puck.