Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skoczów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Skoczów. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Skoczów.