Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wysoka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Wysoka. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wysoka.