Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nisko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Nisko. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Nisko.