Wieńce i wiązanki pogrzebowe KrakówPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej propozycji znajdziesz szeroki przekrój wieńców i wiązanek, zbudowanych ze świeżych i pięknych kwiatów. Dostarczamy kompozycje na ceremonie pogrzebowe  w Krakowie, o konkretnie określonej przez Ciebie godzinie. Jeśli nie możesz być obecny na pogrzebie ważnej dla Ciebie osoby, skorzystaj z propozycji naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce pogrzebowej, żeby móc uczcić swą pamięć. Nadaj prywatnego charakteru wskazanej przez siebie kompozycji kwiatów na cmentarz, załączając szarfę, której zawartość, samodzielnie możesz przygotować. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych wysyłek i rozumiemy, jak znacząca jest dla naszych klientów najwyższa wartość, stwarzanych przez naszych florystów, wieńców oraz wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych przesyłek pogrzebowych pozyskujemy dzięki uczciwej pracy i indywidualnym nastawieniu do życzeń klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zamówienie w jedynie 5 minut, natomiast my stworzymy określoną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona wspaniałym znakiem Twojego smutku oraz szacunku do zmarłego