Wieńce i wiązanki pogrzebowe Oleśnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Oleśnica. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Oleśnica.