Wieńce i wiązanki pogrzebowe Leszno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Leszno. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Leszno.