Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ogrodzieniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Ogrodzieniec. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy idealnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ogrodzieniec.