Wieńce i wiązanki pogrzebowe Duszniki-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Duszniki-Zdrój. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy dokładnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Duszniki-Zdrój.