Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ińsko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Ińsko. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Ińsko.