Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pułtusk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Pułtusk. Kompozycje na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pułtusk.