Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jędrzejów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Jędrzejów. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Jędrzejów.