Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pszczyna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Pszczyna. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pszczyna.