Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rawa Mazowiecka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Rawa Mazowiecka. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Rawa Mazowiecka.