Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zwoleń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Zwoleń. Kwiaty na pogrzeb doręczamy idealnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Zwoleń.