Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wysokie Mazowieckie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Wysokie Mazowieckie. Kompozycje na pogrzeb dowozimy idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wysokie Mazowieckie.