Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ziębice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Ziębice. Kompozycje pogrzebowe dowozimy dokładnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Ziębice.