Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wojnicz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie można wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Wojnicz. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść idealnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Wojnicz.