Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sława


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie możecie podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Sława. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Sława.