Wieńce i wiązanki pogrzebowe Oświęcim


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Oświęcim. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Oświęcim.