Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piotrków Kujawski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Piotrków Kujawski. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Piotrków Kujawski.