Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sławno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Sławno. Kompozycje pogrzebowe zawozimy idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Sławno.