Wieńce i wiązanki pogrzebowe Słupca


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Słupca. Kompozycje na pogrzeb doręczamy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Słupca.