Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nieszawa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Nieszawa. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nieszawa.