Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubraniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Lubraniec. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Lubraniec.