Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radzymin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Radzymin. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy dokładnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radzymin.