Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tuchola


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Tuchola. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tuchola.