Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tyczyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Tyczyn. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tyczyn.