Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowy Staw


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Nowy Staw. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy idealnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowy Staw.