Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krapkowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Krapkowice. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Krapkowice.