Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wieleń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Wieleń. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść idealnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Wieleń.