Wieńce i wiązanki pogrzebowe Prabuty


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Prabuty. Kompozycje pogrzebowe dowozimy idealnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Prabuty.