Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jaworzno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze można przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Jaworzno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Jaworzno.