Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sieraków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Sieraków. Kompozycje na pogrzeb dowozimy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sieraków.