Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pyrzyce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Pyrzyce. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pyrzyce.