Wieńce i wiązanki pogrzebowe Starachowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Starachowice. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Starachowice.