Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pabianice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie można napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Pabianice. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pabianice.