Wieńce i wiązanki pogrzebowe Polanica-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Polanica-Zdrój. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Polanica-Zdrój.