Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wyszogród


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Wyszogród. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy idealnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wyszogród.