Wieńce i wiązanki pogrzebowe Słomniki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Słomniki. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Słomniki.