Wieńce i wiązanki pogrzebowe Hrubieszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb zawozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Hrubieszów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Hrubieszów.