Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bielawa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Bielawa. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Bielawa.