Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowogród


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Nowogród. Kompozycje pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Nowogród.