Wieńce i wiązanki pogrzebowe Środa Wielkopolska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Środa Wielkopolska. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Środa Wielkopolska.