Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szydłowiec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Szydłowiec. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szydłowiec.