Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ożarów Mazowiecki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Ożarów Mazowiecki. Kwiaty na pogrzeb zawozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ożarów Mazowiecki.