Wieńce i wiązanki pogrzebowe Okonek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Okonek. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy idealnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Okonek.