Wieńce i wiązanki pogrzebowe Aleksandrów KujawskiPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Wieńce i wiązanki pogrzebowe, które możesz wynaleźć w naszej propozycji zostały stworzone przez florystów, o bogatym wyszkoleniu w opracowywaniu oraz tworzeniu kompozycji na cmentarz, jakie od lat doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebowe. Tworzymy kompozycje na cmentarz jedynie ze świeżych kwiatów i dodatków, dlatego też nasze usługi cieszą się ogromnym docenieniem, a grono stałych klientów nieustannie rośnie. Przyłącz się do nich i Ty. Spróbuj jak nietrudno i łatwo złożysz u nas zlecenie na dostarczenie wieńca bądź wiązanki, do której możesz dodać bezpłatną szarfę o własnej treści. Uczcij swoją pamięć o bliskiej, zmarłej osobie, przekazując na uroczystość pogrzebową doskonałą aranżację świeżych kwiatów. Przekazujemy Twoje zamówienie bez konieczności osobistego odbioru, dzięki czemu nie musisz angażować bliskich, ani sam przejmować się dowozem wiązanki na cmentarz. Dostawa w Aleksandrowie Kujawskim na dokładnie wyznaczoną godzinę, tuż przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowej.