Wieńce i wiązanki pogrzebowe Braniewo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Braniewo. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Braniewo.