Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krzyż Wielkopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Krzyż Wielkopolski. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Krzyż Wielkopolski.